IX Chełmska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Dzień 1 Chełm - Nałęczów 100 km
10.00 - 11.00 Chełm - Siedliszcze 20 km
11.00 - 11.30 odpoczynek (stacja paliw)
11.30 - 12.45 Siedliszcze - Piaski 24 km
12.45 - 13.20 odpoczynek (kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Pańskiego 81 582 18 22)
13.20 - 14.50 Piaski - Lublin 26 km
14.50 - 15.30 odpoczynek (Archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty 81 532 11 96)
15.30 - 16.20 Lublin - Tomaszowice 15 km
16.20 - 16.50 odpoczynek (kościół p.w. św. Piotra i Pawła 504 443 520)
16.50 - 17.30 Tomaszowice - Nałęczów 12 km
Dzień 2 Nałęczów - Jedlińsk 98 km
9.00 - 9.20 Nałęczów - Wąwolnica 7 km
9.20 - 9.50 odpoczynek Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej 81 882 50 04
9.50 - 10.50 Wąwolnica - Kazimierz Dolny 18 km
10.50 - 11.00 odpoczynek kościół Fara 81 881 08 70
11.00 - 12.00 Kazimierz Dolny - Janowiec 5 km (przeprawa promem)
12.00 - 12.30 odpoczynek (kościół p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika oraz św. Małgorzaty
12.30 - 13.45 Janowiec - Zwoleń 25 km
13.45 - 14.20 odpoczynek (kościół p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego 48 676 48 72)
14.20 - 15.35 Zwoleń - Jedlina Letnisko 25 km
15.35 - 16.10 odpoczynek (kościół p.w. Opieki Św. Józefa 48 384 71 77)
16.10 - 17.25 Jedlina Letnisko - Jedlińsk
Dzień 3 Jedlińsk - Jeżów 103 km
9.00 - 10.00 Jedlińsk - Podgajek 18 km
10.00 - 10.30 odpoczynek (kościół pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego 48 618 00 83)
11.00 - 12.00 Podgajek - Klwów 21 km
12.00 - 12.30 odpoczynek (kościół pw. Św. Macieja 48 671 00 12)
12.30 - 13.10 Kłwów - Nowe Miasto nad Pilicą 12 km
13.10 - 13.40 odpoczynek (kościół pw. Opieki Matki Boskiej 48 674 10 66)
13.40 - 15.10 Nowe Miasto nad Pilicą - Rawa Mazowiecka 31 km
15.10 - 15.40 odpoczynek (kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP 46 814 22 37)
15 .40 - 16.40 Rawa mazowiecka - Jeżów 21 km
Dzień 4 Jeżów - Koło 109 km
9.00 - 9.50 Jeżów - Wola Cyrusowa Kolonia 17 km
9.50 - 10.20 odpoczynek (kościół starokatolicki Mariawitów pw. Narodzenia NMP 46 874 71 82)
10.20 - 11.00 Wola Cyrusowa Kolonia - Stryków 12 km
11.30 - 12.00 odpoczynek (kościół pw. Św. Marcina 42 719 80 39)
12.00 - 13.00 Stryków - Modlna 18 km
13.00 - 13.30 odpoczynek (kościół pw. Bożego Ciała i Św. Stanisława Biskupa i Męczennika 42 710 13 70)
13.30 - 14.20 Modlna - Łęczyca 17 km
14.20 - 14.50 odpoczynek (kościół Św. Andrzeja Apostoła)
14.50 - 15.50 Łęczyca - Grabów 18 km
15.50 - 16.20 odpoczynek (kościół pw. Św. Stanisława Biskupa Męczennika)
16.20 - 17.50 Grabów - Koło 29 km
Dzień 5 Koło - Gniezno 101 km
9.00 - 10.10 Koło - Lubstów 23 km
10.10 - 10.40 odpoczynek (kościół pw. Św. Jadwigi 63 271 59 77)
10.40 - 11.30 Lubstów - Ślesin 16 km
11.30 - 12.00 odpoczynek (kościół pw. Świętego Mikołaja Biskupa i Dobrego Pasterza 63 270 40 25)
12.00 - 13.10 Ślesin - Budzisław Kościelny 22 km
13.10 - 13.40 odpoczynek (kościół pw. Wniebowzięcia NMP 63 268 10 26)
13.40 - 15.00 Budzisław Kościelny - Witkowo 26 km
15.00 - 15.30 odpoczynek (kościół pw. Św. Mikołaja 61 477 81 71)
15.30 - 16.30 Witkowo - Gniezno 17 km
Dzień 6 Gniezno - Sobótka 100 km
9.00 - 10.00 Gniezno - Czerniejewo 16 km
10.00 - 10.30 odpoczynek (kościół pw. św. Jana Chrzciciela 61 427 30 36)
10.30 - 11.10 Czerniejewo - Września 13 km
11.10 - 11.40 odpoczynek (kościół pw. Wniebowzięcia NMP 61 436 05 22)
11.40 - 12.40 Września - Pyzdry 21 km
12.40 - 13.20 odpoczynek (kościół pw. Najświętszej Maryi Panny 63 276 81 72)
13.20 - 14.00 Pyzdry - Gizałki 16 km
14.00 - 14.30 odpoczynek
14.30 - 15.30 Gizałki - Pleszew 20 km
15.30 - 16.00 odpoczynek
16.00 - 16.50 Pleszew - Sobótka 16 km
Dzień 7 Sobótka - Praszka 105 km
9.00 - 10.00 Sobótka - Skalmierzyce 18 km
10.00 - 10.30 odpoczynek ( kościół pw. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej 62 762 12 48)
10.30 - 11.50 Skalmierzyce - Grabów nad Prosną 26 km
11.50 - 12.20 odpoczynek (kościół pw. Niepokalanego Serca Maryi i Św. Mikołaja)
12.20 - 13.30 Grabów - Galewice 22 km
13.30 - 14.00 odpoczynek (kościół)
14.00 - 15.10 Galewice - Skomlin 24 km
15.10 - 15.40 odpoczynek (kościół pw. Filipa i Jakuba)
15.40 - 16.30 Skomlin - Praszka 15 km
Dzień 8 Praszka - Częstochowa 60 km
9.00 - 10.00 Praszka - Starokrzepice 20 km
10.00 - 10.30 odpoczynek (kościół pw. Przemienienia Pańskiego 34 317 59 07)
10.30 - 11.20 Starokrzepice - Truskolasy 17 km
11.20 - 11.50 odpoczynek (kościół pw. Św. Mikołaja 34 319 90 61)
11.50 - 13.00 Truskolasy - Częstochowa 22 km